Ono što me najviše veseli je izliječen pacijent, poručuje vlasnica salona Valentina Antić Kostrenčić zahvaljujući svima koji su joj bili podrška u protekle dvije godine
CRIKVENICA Premješteno na novu lokaciju (Drage Gervaisa 2A, Crikvenica), ali već svima dobro poznato staro ime dobilo je dvojku na torti. Ali samo na torti. U radu je Talus Ped po Google recenzijama čista petica. Ono što je počelo kao mala poduzetnička priča u tek nekoliko kvadrata prostora, izraslo je u uspješnu tvrtku koja nudi profesionalnu i kvalitetnu obradu te njegu stopala. U potpunosti preuređen prostor s privatnim parkingom bila je dobitna kombinacija za Talus Ped.
– Uspjeh se ne gradi samo tehnikom, znanjem i predanim radom već najbitnijim od svega – srcem. Kroz dvije godine rada naučila sam da uspjeh dolazi onima koji se usude sanjati, jako puno rade, dosljedni su sebi i nikad ne zaborave razlog zbog kojeg su krenuli. Uspjeh se sastoji od stotine malih, a ne jednog velikog i počinje onog trenutka kada vjeruješ da ga zaslužuješ. Ono što me najviše veseli je izliječen pacijent, tada znam da je ono što radim, ispravno, poručuje vlasnica salona Valentina Antić Kostrenčić.

– Zahvaljujem osobi koja je bila “potporni stup” mojeg života, mukotrpno radila cijelu godinu na ovom projektu, ispunila svaku moju želju i željicu. Slušala bez pogovora sve što sam zamislila i uspjela realizirati apsolutno svaki segment prostora i to u svega nekoliko mjeseci. Hvala i ljudima koji su mu pomogli i dali dio svog znanja i rada da sve postane jedna lijepa cjelina.
Zahvaljujem svim pacijentima na povjerenju, pogotovo onima koji su sa mnom od prvog dana. Povjerenje je ključ uspjeha i bez svojih pacijenata ne bi bila tu gdje sam sada. Hvala vanjskim suradnicima na pomoći, privatno i poslovno, neki ljudi jednostavno znaju biti prisutni, uvijek kad ih trebaš, bez puno zapitkivanja.

Najveća zahvala ide mojem četverogodišnjem sinu čija energija, radost, bezbrižnost i bezuvjetna ljubav hrane moje biće tako da ustrajem i stvaram za bolje sutra, za njega. On je moj najveći motiv i podsjetnik svaki dan zašto gradim ovu tvrtku s toliko predanosti i upornosti, kaže nam poduzetnica i direktorica tvrtke Valentina Antić Kostrenčić.
Proslava drugog rođendana održala se u ugodnom ambijentu restorana Dida u Crikvenici koji nudi gastronomski užitak za istinske hedoniste.

Novi pacijenti se primaju od siječnja 2026. Radno vrijeme salona od 2026 godine: ponedjeljak, srijeda, četvrtak i petak od 9 do 14 sati te utorak od 13 do 20 sati.
Rezervacije termina se primaju isključivo telefonski na broj 095/8666999.

