Crikvenički vaterpolisti tijesno izgubili od kostrenskog Jadrana

Jadran Kostrena – Crikvenica 11:9 (6:2, 1:4, 2:1, 2:2)

CRIKVENICA Isplatilo se posjetiti bazen “pod balonom” na Kantridi i prisustvovati srazu vaterpolista Jadrana iz Kostrene i Crikvenice. Kostrenjani su vodili 5:1 i 7:2 točno četiri minute prije kraja druge četvrtine, da bi crikvenički “dječji vrtić” uspio poravnati na 9:9. Bilo je to malo manje od pet i pol minuta prije kraja utakmice. Crikveničani nisu uspjeli više od toga. Ponestalo je snage i koncentracije, kostrenski se Jadran konsolidirao i s dva gola prekaljenog Cuoma priskrbio Jadranu novu pobjedu. Šteta za neiskorištene igrače više kad se lomila utakmica.
Eurogol Crikveničana Krote u rašlje je potez utakmice. Osim Krote, kod Crikveničana se istaknuo golman Borna Stojčić Mureta. U četvrtom kolu Crikveničani u subotu dočekuju Pulu na Kantridi.

CRIKVENICA Stojčić Mureta, Barišić 1, Galić 1, Barišić 1, Krota 4, Pavlić, Novkovski, Šurbek 1, Kirinec 1, Doknić, Škiljan, Domijan, Miklić, Matejčić, trener Brozičević