Turbina rutinski protiv Snježnika 3:0

Makedonac Velkoski zabio prvi prvenstveni gol za Tribaljce

TRIBALJ Nogometaši Turbine su rutinski svladali Snježnik 3:0 i zauzeli treće mjesto na ljestvici. U samom uvodu utakmice, u 5. minuti, Belobrajić je pogotkom najavio u kojem će smjeru ići utakmica. To je treći gol Belobrajića u sezoni odnosno u četiri utakmice. Babić je svojim drugim ovosezonskim golom povisio na 2:0 u 28. minuti. Utakmicu je zaključio Makedonac Velkoski u 77. minuti svojim prvim prvenstvenim golom za Tribaljce.

Turbina - Snježnik 3:0 (2:0)

TRIBALJ Igralište Podhumac. Gledatelja: 80. Sudac Jakovašić (Opatija)

Strijelci: 1:0 Belobrajić (5.), 2:0 Babić (28.), 3:0 Velkoski (77.)

Žuti kartoni: Velkoski, Babić, Glavan, trener Knapić (Turbina), Turk, trener Kvesić (Snježnik)

TURBINA Murn, Car, Podnar, Aleksa (76. Matejčić), Gašparović (46. Dumančić), Velkoski (89. Švast), Pecolaj, Čičić, Belobrajić, Glavan, Babić (62. Lužaić)

SNJEŽNIK Fatović, Avdić, Pavlovič (75. Troha), Skok, Potočnik (62. Stipčić), Vukan, Žagar, Gričar, Linić (37. Turk), Klić, Pajnič